Cesta: Restaurace a penzion Roháč / Óda na pepřovou omáčku


Óda na pepřovou omáčku

Ano, toto je nijak neskrývaná reklama. Ovšem: Reklama neplacená! A zcela subjektivní. Berte tento text třeba jako doporučení. :-)

"K Markovi" chodíme už nějaký ten pátek a zabředli jsme tak trochu do stereotypu: Vepřový řízek velikosti sloního ucha a hranolky pro mě, kuřecí řízek nebo smažák a hranolky pro děti, ostatní dospělí si vesměs dali špecle/Spätzle, výjimečně pizzu (přestože se jedna jmenuje po mě! :-)) a bylo vymalováno...

Naposledy mě ale honila mlsná nebo co (a taky moje nejlepší tchyně řekla, že platí), a já si vybral vepřový přírodní řízek s pepřovou omáčkou. A ani na vteřinu jsem nelitoval, naopak, takovou dobrotu už jsem dlouho neměl! Nejsem sice žádný gurmán ani gourmet, naopak jsem strávník spíše nenáročný, ale pár jídel mi dokáže udělat radost a zmíněné vepřové s pepřovou omáčkou už navždy bude patřit mezi ně! Byla to fakt bašta a velmi příjemné zpestření jinak celkem obyčejného dne.

Takže, milí návštěvníci Karlova, vězte, že na úpatí Tribu leží Penzion a restaurace Roháč s vyhlášenou kuchyní. Ať už si objednáte cokoli, určitě nebudete litovat!

Dobrou chuť!

Konec reklamního sdělení. :-)