Cesta: Karlov pod Pradědem / SKI Karlov: Lyžování ZDARMA, nejlepší odměna za krásné vysvědčení


SKI Karlov: Lyžování ZDARMA, nejlepší odměna za krásné vysvědčení

V Karlově pod Pradědem máme noční lyžování každý den!

Speciální akce jako odměna pro Ty, kteří se dobře učí, platí pouze na sjezdovkách střediska SKI Karlov, tj. v areálu Praděd a areálu Čerťák. Skipas dostane ZDARMA každý žák libovolné základní školy, který přinese kopii aktuálního pololetního vysvědčení (stačí ta strana, na které jsou známky) se samými jedničkami nebo maximálně jednou dvojkou. Akce platí pouze v den pololetních prázdnin, tedy v pátek 1. února 2013.

Poznámka: V této souvislosti upozorňujeme, že pokladní budou požadovat kopii vysvědčení, kterou si pro evidenční účely ponechají. Skipas nebude možné vydat oproti originálu vysvědčení nebo např. jeho fotografii v mobilním zařízení!!!

SKI Karlov dále srdečně zve k návštěvě svého areálu Čerťák u Horního Václavova se čtyřsedačkovou lanovkou, ve kterém v posledních dnech došlo k několika vylepšením:

  • V areálu vyrostla 300 metrů dlouhá skicrossová dráha s klopenými zatáčkami, velbloudími hrby a několika menšími skoky,
  • pro nejmenší návštěvníky jsme postavili sáňkovací kopeček,
  • pro začínající lyžaře a snowboardisty začíná fungovat lyžařská škola (až dosud byli instruktoři Ski School Karlov na Čerťáku k dispozici jen po předchozí domluvě, od začátku sezóny pak mají stabilní zázemí v areálu Praděd),
  • stánek s občerstvením byl rozšířen o lehce temperovaný stan.

Na Čerťáku se dále buduje dráha pro snowtubing, zábavnou atrakci, při které jste vytaženi vlekem k hornímu konci sněhového koryta, kterým se pak na nafouknuté duši spouštíte dolů…

Přeměřením sjezdovek na Čerťáku jsme dále zjistili, že jejich skutečná délka je až o 200 metrů delší, než jsme až dosud uváděli, konkrétně pak 850 metrů u červené a 1 050 metrů u modré sjezdovky. Obě trasy jsou přitom svým profilem ideální pro základy jízdy na snowboardu nebo pro carving – v širokém dalekém okolí přitom sjezdovky s profilem výhodným právě pro tyto aktivity nejsou…

Karlovské sjezdovky spojuje s Čerťákem bezplatný skibus. U všech sjezdovek je dostatečná parkovací kapacita, případně vás na sjezdovku zadarmo doveze zmíněný skibus, který projíždí Karlovem každých deset minut. Jízdní řád skibusu: www.skikarlov.cz/index.php/cs/skibusy/casy-odjezdu-a-prijezdu.

Návštěvníkům, kteří se ubytují v Malé Morávce nebo v Karlově pod Pradědem,  nabízíme zcela zdarma vlastní Karlov Card, kartu slev a výhod nejen na lázeňské procedury, ale i na další sportovní, relaxační či gastronomické zážitky. Více na http://karlovcard.cz.

Na děti od 3 let věku se těší i dětský koutek Kája, kde Vám pohlídáme dítě po celou dobu lyžování. Na každý den je připraven speciální program, který bude nejen bavit, ale i rozvíjet schopnosti Vašeho dítě. Návštěvu koutku je samozřejmě možné spojit s výukou lyžování v naší lyžařské školce. Nejmenším rošťákům rádi půjčíme sáňky nebo boby. Více si o dětském koutku Kája přečtete zde: www.skikarlov.cz/index.php/cs/detsky-koutek-kaja.

Skipas, zakoupený v pokladnách SKI Karlov, je navíc platný i v dalších lyžařských střediscích v údolí Malé Morávky a Karlova pod Pradědem, konkrétně v areálu Ski Myšák a Skiareálu Kopřivná. (Pozn.: Neplatí pro akci „za vysvědčení skipas zdarma“, která platí pouze pro sjezdovky SKI Karlov!)