Cesta: Bufet na AlfrédcePodívejte se na novou podobu Alfrédky 21.12.2011

Nový kabát získala letos na podzim chata na Alfrédce. Do jejích útrob se vtěsná více lidí, kteří se budou moci nejen zahřát, ale i občerstvit. To vše od 25. prosince až do odvolání každý den mezi 10 a 16 hodinou.


Léto je nenávratně fuč... 15.10.2009

... blíží se zima. Až se bufet pro běžkaře otevře, budeme informovat.


Říjnová návštěva Alfrédky 22.10.2008

Alfrédka stojí, akorát vám nikdo nenatočí pivo, nenaleje polívku... I když se počasí občas ještě vydaří, letní sezóna je fuč a zimní ještě nezačala. Koho by to ale odradilo od pořádného výletu - ať už pěšky nebo na kole!


Letní sezóna na Alfrédce 24.06.2008

Bufet na Alfrédce zahajuje letní sezónu v sobotu 28. června, až do konce srpna bude otevřeno každý den. Přijďte nebo přijeďte (třeba) na polívku! :-)


Také Alfrédka už hlásí ZAVŘENO 07.04.2008

Bufet na Alfrédce, tradiční oáza běžkařů nejen k Karlova o uplynulém víkendu obsloužila své hosty v této zimě naposledy. Její dveře a okna se otevřou až cyklistům, termín sdělíme na těchto stránkách.


První aprílový víkend: Převážně ... zavřeno ... 04.04.2008

Minulý víkend jsme se rozloučili s lyžařskou sezónou, běžkaři přesto ještě nemusí smutnit: Minimálně ještě tento a příští víkend můžou vyrazit na Alfrédku. Určitě je tam bude čekat, a něco dobrého jim nabídne, někdo od Herdegenů. Zato pod Kloboukem ani u Roháče Vám nenalijou. Mají zavřeno...


Sbohem a šáteček... 31.03.2008

Je posledního března, v Praze svítí sluníčko, na Karlově - alespoň podle předpovědi - asi taky. Pokud jsou poslední informace správné, tak vlekaři právě teď odmontovávají kotvy, což znamená, že lyžařská sezóna na Karlově pro tuto zimu definitivně skončila...


Velikonoce na sněhu, skvělé lyžování v Karlově 21.03.2008

Na Karlově během posledních hodin napadlo přibližně 40 cm sněhu a stále hustě sněží. je tedy více než jisté, že Velikonoce budou na sněhu. Sjezdové lyže i běžky si o nadcházejícím prodlouženém víkendu ještě mohou přijít na své!